23 Грудня, 2021

На румунській митниці зупинили вантажівку з тоннами сміття із Італії

На румунській митниці зупинили вантажівку з тоннами сміття із Італії

На митному посту Борш (Borș), що на румуно-угорському кордоні, зупинили вантажівку з десятьма тоннами сміття. Відходи, без документів, передбачених законодавством, надійшли з Італії.

За кермом сміттєвозу перебував 50-річний громадянин Румунії, з посиланням на повідомлення Територіальної інспекції прикордонної поліції міста Орадя пише digi24.

Borș

Згідно з документами, що супроводжували вантаж, водій перевозив будівельні матеріали від італійської компанії до румунської.

“Оскільки виникли підозри щодо законності перевезення вантажу, про який йде мова, працівники прикордонної поліції звернулися за уповноваженою підтримкою до представників Бігорського повітового комісаріату Національної охорони навколишнього середовища”, – йдеться у повідомленні.

Водій не пред’явив необхідної документації, передбаченої законодавством для ввезення сміття, тому вантажівку розвернули на румунському кордоні.

Слід зазначити, що нові правила в’їзду в Румунію, прийняті після ускладнення COVID-ситуації, ускладнили роботу румунської митниці. На свята все більше румунів вирішують повернутись з-за кордону додому, однак багато з них не вакциновані і не знають про діючі обмеження.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі