fbpx
13 Листопада, 2021

На різдвяні свята з Праги до Львова відкриють додатковий авіарейс

На різдвяні свята з Праги до Львова відкриють додатковий авіарейс

Українська авіакомпанія Bees Airline відкриє новий маршрут із чеської столиці до України в грудні. Після рейсів до Одеси авіаперевізник почне літати з Праги до Львова.

Поки рейс запустять тільки на місяць із регулярністю двічі на тиждень. Про запуск лінії повідомив Празький аеропорт імені Вацлава Гавела у соцмережах.

Bees Airline

Квитки вже є у продажу. Сполучення явно спрямоване насамперед на велику українську громаду в Чехії, яка на початку року традиційно відвідуватиме Україну на свята.

Перший рейс заплановано на 20 грудня, останній на 21 січня.

Нове сполучення буде доступне по понеділках і п’ятницях, ціни на квитки в обидва боки починаються від 1900 крон (близько 2255 грн.). З Праги до Львова раніше здійснював рейси перевізник SkyUp, який наразі має повернутися на цей маршрут у березні. Крім того з іншого чеського міста Пардубіце до Львова літає Wizz Air.

Варто зазначити, що авіакомпанія Bees Airline була створена в березні цього року, вона експлуатує чотири Boeing 737-800.

Раніше ми також розповідали, що угорський лоукостер Wizz Air планує рейси всередині України. Авіаперевізник зацікавлений у виконанні внутрішньоукраїнських рейсів між містами, між якими зараз можна дістатися поїздом за 4 години та більше або автомобілем за 6 годин та більше.

 

InfoPost.Media

Фото: uprom.info


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі