fbpx
13 Листопада, 2021

На пункті пропуску зі Словаччиною “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” відкриють 8 ліній для транспорту

На пункті пропуску зі Словаччиною “Ужгород – Вишнє-Нємецьке” відкриють 8 ліній для транспорту

У п’ятницю, 12 листопада, прем’єр-міністр України Денис Шмигаль та його словацький колега Едуард Геґер у рамках робочої зустрічі відвідали пункт пропуску “Ужгород — Вишнє-Нємецьке” на українсько-словацькому кордоні.

Після реконструкції тут відкриють вісім ліній для оформлення пасажирського транспорту. Про це повідомив на своїй сторінці директор департаменту інфраструктури Закарпатської облдержадміністрації Едуард Маляр.

shmyhal-uzhhorod

Пункт пропуску тут цілодобовий для автомобільного транспорту, а невдовзі тут може з’явитися ще й пішохідний, роботи над яким тривають.

Крім того на митному посту “Ужгород” незабаром завершать роботи з реконструкції пасажирської ділянки, будівництва складу митного органу, відновлення навісів вантажного терміналу та встановлення скануючої системи для легкових автомобілів.

У перспективі тут планують відкрити вісім ліній для оформлення пасажирських транспортних засобів, дві лінії для автобусів та дві лінії для пішоходів. Наразі це єдиний пункт пропуску зі Словаччиною, який проводить оформлення всіх транспортних засобів і пасажирів.

uzhhorod-nemecke

За словами Прем’єр-міністра України, потрібно також укласти необхідні угоди зі Словаччиною для запровадження там пішохідного й велосипедного руху.

“Відповідний протокол перебуває на розгляді Словацької сторони. Розраховуємо на конструктивне обговорення цих питань під час наших двосторонніх зустрічей”, — сказав Денис Шмигаль.

За словами прем’єра, Україна зацікавлена у розвитку співробітництва зі Словаччиною в митній сфері. Одним із актуальних напрямів такої співпраці наразі є обмін інформацією між митними органами обох країн та реалізація пілотного проекту обміну попередньою інформацією.

Варто нагадати, що під час робочої зустрічі прем’єри двох країн обговорили питання, які стосувались роботи Міжнародного аеропорту “Ужгород”, енергетичної співпраці та розвитку національних меншин обидвох країн.

 

InfoPost.Media

Фото: Закарпатська ОДА


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі