fbpx
11 Лютого, 2022

На Львівщині планують збудувати євроколію між Львовом та Варшавою

На Львівщині планують збудувати євроколію між Львовом та Варшавою

У Львівській області планують оновити залізничне сполучення між Варшавою та Львовом. Першим етапом стане створення євроколії Держкордон – Рава-Руська.

Про це на своїй сторінці повідомив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

273320790 4798703313499638 3549122769281420037 N

На реалізацію проекту відводять два роки, а участь у ньому візьмуть держава, місцева громада та міжнародні партнери.

Наступним етапом, за словами голови Львівської ОДА, стане поєднання такою самою євроколією Варшави, Львова та Києва.

“Проектно-кошторисну документацію плануємо виконати за рахунок обласного та місцевого бюджету. Орієнтовна її вартість – 4 мільйони гривень”, – зазначив Козицький.

Вартість робіт оцінюють у близько 100 млн. гривень

За словами Максима Козицького, проект дозволить запустити пасажирські сполучення без пересадок. Це сприятиме пожвавленню туристичних, дипломатичних, підприємницьких та інших контактів між Україною та державами Європи.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що Україна та Польща запустять високошвидкісне залізничне сполучення між Києвом та Варшавою. У рамках проекту планується збудувати євроколію Київ-Варшава, час подорожі якою займатиме до 4 годин.

Також планується будівництво першої концесійної дороги Краківець-Львів-Броди-Рівне, а також масштабне оновлення дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин, з підвищенням її до І категорії.

 

InfoPost.Media

Фото: Львівська ОДА


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі