fbpx
03 Березня, 2022

На дорогах Угорщини встановлюють табло українською мовою з інформацією про “Пункти допомоги” (ФОТО)

На дорогах Угорщини встановлюють табло українською мовою з інформацією про “Пункти допомоги” (ФОТО)

Неприбуткова організація Magyar Közút Nonprofit Zrt почала встановлювати вказівники біля угорсько-українського кордону, щоб полегшити орієнтування для українських вимушених переселенців, які прибувають до Угорщини.

“Для полегшення доступу до довідкових пунктів встановлено унікальні знаки на головних дорогах. На знаках розміщено інформацію про маршрути угорською, англійською та українською мовами на жовтому фоні. Крім того, цю інформацію виведено на цифрові табло над дорогою на ділянці траси М3”, – повідомляє Консульство України у Ніредьгазі.

вказ угорщина2

Ініціатори встановлення вказівників повідомили, що наразі уряд Угорщини за сприяння місцевих органів влади та благодійних організацій визначили 5 пунктів допомоги для біженців з України. Там забезпечують переселенців належним доглядом та їжею.

“Довідкові пункти допомоги” розташовані за наступними адресами:

  • Záhony (Загонь), Kárpát utca 4. – Szakközépiskola (професійна школа)
  • Barabás (Барабаш), Árpád utca 28. – Művelődési Ház (Будинок культури)
  • Lónya (Лоня), Árpád utca 113. – Művelődési Ház (Будинок культури)
  • Beregsurány (Берегшурань), II. Rákóczi Ferenc utca 1. – Kastélypark (Замковий парк)
  • Tiszabecs (Тисабеч), Rákóczi Ferenc utca 13. – Általános Iskola (початкова школа)

Нагадаємо, черги на виїзд через пункти пропуску на західному кордоні України станом на ранок 3 березня практично зникли. Про це повідомляють у Держприкордонслужбі, посилаючись на дані станом на 9 годину ранку.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі