fbpx
03 Березня, 2022

На пунктах пропуску до Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови зникли черги – ДПСУ

На пунктах пропуску до Польщі, Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови зникли черги – ДПСУ

Черги на виїзд через пункти пропуску на західному кордоні України станом на ранок 3 березня практично зникли.

Про це повідомляють у Держприкордонслужбі, посилаючись на дані станом на 9 годину ранку.

274605507 7616552448358531 5876084707205757348 N

Так, за повідомленням прикордонників, на пунктах пропуску “Ягодин”, “Устилуг”, “Угринів”, “Рава-Руська”, “Смільниця” та “Шегині” на виїзд до Польщі немає черг ні з легкових автомобілів, ні пішоходів. На пунктів пропуску “Грушів” очікували 50 пішоходів; на ПП “Краківець” – 30 пішоходів.

Також відсутні черги на пунктах пропуску “Малий Березний” та “Ужгород” до Словаччини, а на ПП “Малі Селменці” у черзі очікували близько 20 пішоходів.

Як стверджують у Держприкордонслужбі, на усіх пунктах виїзду до Угорщини, Румунії та Молдови немає черг ні з пішоходів, ні з автомобілів.

Нагадаємо, через посилений ажіотаж країнців, які вимушені виїхати з України через російську агресію, раніше закликали спланувати маршрут через коридори зі Словаччиною й Угорщиною у Закарпатській області, мотивуючи це завантаженістю КПП на кордоні з Польщею.

 

InfoPost.Media

Фото ілюстративне: Natalia Bodnar / Facebook


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі