fbpx
02 Жовтня, 2021

На Буковині відновлять частину дороги до пункту пропуску з Румунією “Порубне”

На Буковині відновлять частину дороги до пункту пропуску з Румунією “Порубне”

На Буковині капітально відновлять дорогу “Петричанка – станція Вадул-Сірет”. Ця станція є важливим транспортним залізничним вузлом, адже тут знаходиться пункт пропуску на кордоні з Румунією. Крім того ця дорога сполучається із трасою М-19, яка з’єднує чотири області та веде до автомобільного прикордонного переходу Порубне.

На території Кам’янської громади планують відновити 7 кілометрів шляху. Вартіть робіт за проектом складає 115 мільйонів гривень.

1382697419950

За  словами начальника управління інфраструктури, капітального будівництва та експлуатації доріг Чернівецької обласної державної адміністрації Івана Микитюка, наразі розроблено проектно-кошторисну документацію, адміністрація отримала експертний висновок, відбувся тендер та укладено договір на виконання робіт.

“Дорожнє полотно на цьому шляху украй погане, а трафік – чималий, адже він виходить на міжнародну трасу М-19. До того ж, станція “Вадул-Сірет” – важливий транспортний залізничний вузол, із яким важливо мати якісне та комфортне сполучення”, – зазначив заступник голови ОДА Артур Мунтян.

Роботи на цьому відрізку шляху мають почати вже наступного тижня.

Варто нагадати, що у Румунії наприкінці вересня встановили 14-денний карантин для невакцинованих громадян, які прибувають до країни. Це ж стосується і українців.

 

InfoPost.Media за матеріалами promin.cv.ua

Фото: railwayz.info


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі