fbpx
02 Березня, 2022

МЗС запустило інтернет-платформу для іноземців про війну в Україні

МЗС запустило інтернет-платформу для іноземців про війну в Україні

В Україні запустили інформаційну платформу для іноземної аудиторії про війну в Україні. Її мета – надавати перевірену інформацію про події в Україні, конкретні способи підтримки України, а також показати людський вимір опору.

Платформу запустило Міністерство закордонних справ України, а знайти її можна за посиланням war.ukraine.ua.

“Цей сайт де-факто є живою документацією війни, що розгортається на очах усього світу. Коли ми зрештою виграємо цю війну, це стане ретельно зібраним архівом російських злочинів, звірств і варварства, а головне – героїзму та єдності українського народу”, – заявив під час пресконференції глава МЗС Дмитро Кулеба.

274927041 329493695887769 7778343350418498203 N

На сайті зараз можна знайти пояснення того, чому Росія вторглась в Україну та що відбувається тут в режимі реального часу. Крім того тут зібрали інформацію про те, як допомогти Україні коштами, гуманітарною допомогою, протестами проти війни в інших країнах світу тощо.

“Інформаційна агресія, яку розв’язала проти нас Росія, теж є полем битви, і тут кожен громадянин може допомогти державі здобути перемогу”, – зазначив глава українського МЗС.

Нагадаємо, раніше ми записали для вас розмову із естонським медіаекспертом про те, як Естонія боролась та продовжує протистояти російській пропаганді. Тут, як і в Україні ще з 1991 року основні інформаційні посили з боку Росії так чи інакше стосувались російської мови та захисту прав російськомовного населення.

 

InfoPost.Media

Фото: МЗС


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі