23 Січня, 2022

Минулоріч поліція Словаччини зафіксувала найменшу кількість ДТП з моменту створення держави

Минулоріч поліція Словаччини зафіксувала найменшу кількість ДТП з моменту створення держави

У 2021 році поліція Словаччини зафіксувала найнижчу кількість дорожньо-транспортних пригод, а також кількість важко поранених в автоаваріях з часу створення Словацької Республіки.

Крім того, у минулому році було зареєстровано другу найменшу кількість легко поранених і третю найменшу кількість загиблих з часу створення Словацької Республіки. Про це TASR повідомила речниця Президії поліції Деніса Бардьова.

“Минулого року ситуація з пандемією також вплинула на дорожньо-транспортні пригоди та їх наслідки, але до історичних результатів внесли свою частку й самі учасники дорожнього руху”, – зазначила Бардьова.

дтп у Словаччині

Минулого року в Словаччині сталося 11 869 дорожньо-транспортних пригод, у яких загинули 226 осіб. Кількість тяжко постраждалих досягла 853, легко травмованих – 4492. Кількість ДТП через алкоголь – 1536.

Найтрагічніші дорожньо-транспортні пригоди за кількістю загиблих в одній дорожньо-транспортній пригоді сталися в Нітрянському краї в районі Нове Замки. Там в одній дорожньо-транспортній пригоді загинули троє учасників, а в іншій – четверо учасників. Поліція також відзначає, що у трьох районах Словаччини, а саме в районах Мартін, Стара Любовня та Братиславський район IV, у ДТП в 2021 році не загинула жодна людина.

У дорожньо-транспортних пригодах минулого року загинули 54 пішоходи, 15 велосипедистів та 25 мотоциклістів. В автомобілі загинули 130 осіб, з них 93 водії та 37 пасажирів.

Найпоширенішими основними причинами ДТП, у тому числі зі смертельними наслідками, були порушення правил водіями та перевищення швидкості.

Найризикованішим днем ​​тижня стала п’ятниця, коли загинуло 40 осіб. Найбільш ризикований час 2021 року – з 16:00 до 20:00. Саме у ці години протягом року загинуло 67 осіб.

У той же час За 10 місяців 2021 року в Україні сталося аж 154 480 ДТП. Це на 14% більше, ніж за аналогічний період попереднього року. Натомість випадки аварій із постраждалими зменшилися на 6%, а із загиблими — на 9%.

Варто додати також, що за останнім дослідженням мешканці відокремлених ромських громад Словаччини помирали під час другої хвилі пандемії вдвічі частіше, ніж більшість населення. У цих спільнотах за останній час помирає на 40 відсотків більше людей, ніж до пандемії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі