fbpx
23 Лютого, 2022

Молодь України та Румунії утворить символічний ланцюг миру на мосту через Тису

Молодь України та Румунії утворить символічний ланцюг миру на мосту через Тису

Молоді люди Румунії та України утворять живий ланцюг, з’єднавши два береги річки Тиси. Таку ініціативу Асоціації “Кольори заради миру”, яка діє під високим патронатом Європейського парламенту в 136 країнах світу з 2015 року, підтримав муніципалітет румунського міста Сігету-Мармацієй.

У зв’язку з цим мерія Сігету надіслала запрошення приєднатися до цього проекту міській раді Солотвина на Закарпатті. Від закарпатців уасть в ініціативі візьмуть представники влади та місцева молодь, повідомляє emaramures.ro.

Olympus Digital Camera

“Живий ланцюг” анонсували на 24 лютого 2022 року о 15.00 (за румунським часом) на мосту через Тису, який з’єднує прикордонний пункт пропуску Сігету-Мармацієй (Румунія) з прикордонним пунктом пропуску “Солотвино” (Україна).

Акція триватиме понад 30 хвилин. З румунського боку участь у ній візьмуть близько 250 студентів у супроводі офіційних осіб та представників асоціації “Кольори заради миру”.

Як стверджують організатори заходу, така акція стане жестом дружби між містами, людської близькості та сприяння миру в цей неспокійний період.

Нагадаємо, на Закарпатті оголосили про готовність до можливих провокацій та використання теми національних меншин для розхитування ситуації. Окрему увагу тут звернули на посилення охорони, зокрема, угорських дипломатичних та культурних установ.

Наразі, за словами голови обласної адміністрації, у області налагоджений тісний зв’язок з консульствами та представниками нацменшин, а ситуація залишається стабільною.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі