fbpx
21 Квітня, 2022

Молдова викликала російського посла після погроз МЗС Росії

Молдова викликала російського посла після погроз МЗС Росії

Посла Росії у Молдові Олега Васнєцова викличуть до Міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови. Передували цьому образи на адресу президентки Молдови з боку російського МЗС.

Про з посиланням на речника міністерства Даніела Воде пише Newsmaker.

101303614 3110635982328023 2886309643154358272 O 1280x720 1

У вівторок, 19 квітня, президент Молдови Майя Санду ввела в дію законопроект про заборону використання символів Z, V та георгіївської стрічки як символів військової агресії. Вона заявила, що люди, як і раніше, зможуть вшанувати пам’ять героїв, що боролися у Другій світовій війні.

“Ми повинні сказати тверде “Ні!” війні та її символіці. Необхідно виключити її використання у наших спільнотах. Місце подібних символів – на звалищі історії, поряд з іншими варварськими символами руйнувань та смерті. Це рішення — обов’язок перед усіма жертвами цієї війни, перед усіма, хто пережив її жахіття!”, — сказала Санду.

У відповідь на цю заяву офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова 20 квітня заявила, що відповідь Росії “буде болісною”.

“В черговий раз ми закликаємо Кишинів відмовитися від конфронтаційної риторики, яка завдає шкоди російсько-молдовській співпраці. Або ми відповідатимемо. Ці відповіді будуть болючими. Це не є наш вибір. І така риторика нами не підтримується, але й залишати заяви, які ми почули цими днями з Кишинева, без відповіді ми не будемо”, – заявила Захарова.

Нагадаємо, парламент Молдови 14 квітня проголосував за заборону в країні георгіївської стрічки та знаків Z та V як символів російської агресії в Україні.

 

InfoPost.Media

Фото: Newsmaker


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі