fbpx
30 Грудня, 2021

Між Києвом та Львовом курсуватиме двоповерховий поїзд Skoda

Між Києвом та Львовом курсуватиме двоповерховий поїзд Skoda

У четвер, 30 грудня, у перший рейс відправиться двоповерховий електропоїзд Skoda за маршрутом №747 Київ-Львів. За повідомленням Укрзалізниці, поїзд відбуватиме з Києва о 16:41 та прибуватиме до Львова о 00:45.

Під час рейсу поїзд зупинятиметься на станціях Вінниця, Хмельницький, Тернопіль та інших.

Image (1)

На маршруті курсуватиме 6-вагонного електропоїзда чеського виробництва Skoda 2012 року випуску. Його капітальний ремонт здійснили на ПрАТ “Київський електровагоноремонтний завод” АТ УЗ.

“Потяг прибув на підприємство для проведення ремонтних робіт у лютому 2021 року і за 11 місяців його було повністю оновлено”, – повідомляють в Укрзалізниці.

Вагони поїзда обладнані розетками з USB-роз’ємами для кожного пасажира, пеленальними столиками в головних вагонах, пандусами та місцями для перевезення людей з інвалідністю, тримачами для велосипедів, системами відеоспостереження, кондиціювання, вентиляції, пожежної сигналізації та пожежогасіння.

Крім того у оновлених вагонах Укрзалізниця врахувала побажаня пасажирів перенести пульт керування освітленням нижче для зручності пасажирів будь-якого зросту. Також змінили конструкції опускання столика, нижньої полиці та відкриття сміттєвих баків прихованою педаллю. Окрему уваги приділили пасажирам з порушеннями зору. Для них передбачили контрастну вхідну зону та додаткове освітлення сходів, підсвітку номерів купе.

Зазначимо, що з 13 грудня Укрзалізниця запустила також найдовший маршрут в Україні, що поєднує Донеччину та Закарпаття. Потяг № 5/6 Маріуполь — Рахів сполучає 7 областей України із найдовшим пасажирським залізничним маршрутом завдовжки у 1806 км. На маршруті передбачені зупинки у Запоріжжі, Дніпрі, Білій Церкві, Львові, Івано-Франківську, Яремчі, Татарові, Ворохті, Ясіні та Квасах. Кінцева зупинка розташована у туристичному закарпатському місті Рахів.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі