fbpx
05 Квітня, 2022

Мінус маски та карантин: Словаччина значно послаблює карантинні обмеження

Мінус маски та карантин: Словаччина значно послаблює карантинні обмеження

Від середи, 6 квітня, у Словаччині припиняється обов’язкова реєстрація на eHranici та обов’язковий карантин для нещеплених людей після повернення з-за кордону. Також скасовується обов’язок носити захисні маски на відкритому повітрі.

Про з посиланням на міністра охорони здоров’я Словаччини Володимира Ленгварського пише TASR.

коронавірусні обмеження у Словаччині

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на масових заходах, як у приміщенні, так і на відкритому повітрі, все ще зберігається обов’язок носити респіратор. Респіратори і надалі залишатимуться обов’язковими в усіх громадських приміщеннях та у громадському транспорті.

Однак, людям, які повертаються з-за кордону, Міністерство охорони здоров’я все ж рекомендує бути обережними. Їх також закликають стежити за своїм здоров’ям та звертатися до лікаря у разі появи симптомів COVID-19.

Нагадаємо, що раніше у МВС Словаччини попередили про шахрайство при зборі фіндопомоги біженцям з України. У міністерстві виявили, що, хоча війна в Україні принесла величезну хвилю солідарності, вона також відкрила простір для використання ситуації шахраями.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі