fbpx
23 Лютого, 2022

Мер Будапешта вивісив на міській ратуші прапор України

Мер Будапешта вивісив на міській ратуші прапор України

За словами мера Будапешта Гергея Корачоня, “як частина європейської спільноти Угорщина має відстоювати суверенітет України”. У своєму дописі на Facebook він повідомив, що український прапор підняли на ратуші.

“Ми вивісили український прапор на ратуші як символ українського народу та України”, – зазначив Корачонь.

За словами мера угорської столиці, раніше він висловив свою підтримку меру Києва Віталію Кличку та міському голові закарпатського Берегова.

Будапешт

“На Закарпатті проживають наші угорськомовні співвітчизники, серед яких молоді, які з острахом чекають,чи їх візьмуть на службу. Досі неможливо уявити, що у нас по сусідству, може статися таке варварство”.

Як зазначив Корачонь, як частина європейської спільноти, угорці мають відстоювати суверенітет України та найрішуче протестувати проти дій Путіна.

Варто зазначити, що Гергей Корачонь є політичним противником Віктора Орбана та співголовою партії “Діалог для Угорщини”.

Нагадаємо, шо прем’єр Угорщини Віктор Орбан у середу, 23 лютого, заявив, що його країні слід “триматися осторонь” від військового конфлікту між Україною та Росією. За словами Орбана, Угорщина також не буде постачати Україні зброю.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі