fbpx
31 Грудня, 2021

Курйоз дня: п’яний ірландець замість готелю заліз до палацу парламенту Румунії

Курйоз дня: п’яний ірландець замість готелю заліз до палацу парламенту Румунії

П’яний турист із Ірландії вдерся до однієї з туристичних визначних пам’яток Бухареста – палацу парламенту Румунії. Інцидент стався надранок 27 грудня.

За даними румунських ЗМІ, ірландець чи то шукав туалет, чи то намагався потрапити до свого готельного номеру, пише romania-insider.

Parliament Palace Bucharest Photo Calin Stan Dreamstime.com

Чоловік о четвертій ранку гуляв у Старому місті Бухареста. З достеменно невідомою метою він вирішив залізти  парканом у внутрішній двір палацу парламенту. Потім розбив вікно на першому поверсі, щоб потрапити в будівлю. Йому вдалося піднятися на третій поверх, перш ніж його спіймали.

Жандармам, які його знайшли, чоловік сказав, що шукає як потрапити до свого готельного номера. Поліція взяла його під варту, але не змогла одразу допитати, оскільки той був у стані алкогольного сп’яніння.

Туристу висунули звинувачення у знищенні громадського майна та проникненні в громадську будівлю.

Варто додати, що побудований за наказом комуністичного диктатора Ніколае Чаушеску, Палац парламенту Румунії відомий як найважча будівля в світі.

Нагадаємо, що раніше британське видання Тhe Guardian опублікувало список найкращих туристичних напрямків 2021 року за версією своїх авторів. До нього увійшло і румунське гірське село Добрая, що в повіті Караш-Северін на південному заході Румунії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі