fbpx
23 Лютого, 2022

Кабмін спростив повернення українців додому – самоізоляція не потрібна

Кабмін спростив повернення українців додому – самоізоляція не потрібна

Відтепер українцям, які повертаються з-за кордону, не потрібно пред’являти документи про щеплення від коронавірусу чи результати ПЛР-тестів. Крім того скасовується вимога самоізоляції.

Кабінет Міністрів України на засіданні 23 лютого скасував вимогу щодо обов’язкової самоізоляції та встановлення додатку “Вдома” або обсервації для українців, які повернулись з-за кордону та не мають документа про щеплення, негативного тесту на COVID-19 чи довідки про одужання. Зміни рекламентовані постановою КМУ №1236.

Kbp720

За повідомленням МОЗ, тепер для перетину державного кордону України її громадяни не зобов’язані мати “ковідні” документи: “жовтий” чи “зелений” COVID-сертифікат, документ про результати тестування на COVID-19 чи сертифікат про одужання від коронавірусу.

Також уряд скасував заборону на перетин державного кордону для іноземців, які прибули з країн Південної Африки.

Раніше така норма діяла задля уникнення стрімкого поширення нового штаму коронавірусу “Омікрон”. При цьому громадяни України, які повертались із цих країн після перебування там понад 7 днів, мали піти на обов’язкову самоізоляцію.

Зміни набирають чинності з моменту опублікування постанови.

Нагадаємо, уряд Польщі прийняв рішення послабити карантинні вимоги та зняти більшість обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу. Нововведення почнуть діяти на території Польщі з 1 березня.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі