15 Грудня, 2021

Італія заборонила в’їзд українцям навіть з COVID-сертифікатами

Італія заборонила в’їзд українцям навіть з COVID-сертифікатами

З 15 грудня подорожуючі з України без поважної причини не зможуть в’їхати до Італії. Таке рішення прийняв уряд Італії під час чергового перегляду правил в’їзду у зв’язку з поширенням коронавірусного штаму “Омікрон”.

Вже з четверга прикордонна служба Італії припинить пропускати подорожуючих, повідомляє “Європейська правда”.

Italy

Відповідно до нових змін Україну та Сингапур внесли до групи Е. Сюди входять країни, для яких діє заборона на в’їзд для більшості пасажирів.

Відтепер потрапити на територію Італії зможуть тільки власне її громадяни або громадяни країн ЄС, члени родини або ті, хто має “усталені відносини” з мешканцями Італії. Також в’їзд дозволять тим, хто прямує на роботу, навчання, спортивні змагання тощо.

За новими правилами навіть особи, які мають право на перетин італійського кордону, мають пройти 10-денний карантин незалежно від наявності COVID-сертифіката.

Нові правила в’їзду до Італії діятимуть до 31 січня 2022 року. Подальше їх пом’якшення залежатиме від епідеміологічної ситуації в країні та в світі.

Варто нагадати, що Австрія в неділю, 12 грудня, скасувала карантин для людей, які були вакциновані проти COVID-19 або нещодавно одужали. Всі решта мають право виходити з дому лише для того, щоб піти на роботу або в інших необхідних цілях.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі