fbpx
05 Травня, 2022

Громадські організації Словаччини протягом квітня відправили в Україну понад 700 тонн допомоги

Громадські організації Словаччини протягом квітня відправили в Україну понад 700 тонн допомоги

Словацькі недержавні громадські організації переправили в Україну понад 700 тонн гуманітарної допомоги протягом другого місяця військового вторгнення Росії в Україну. Збір та переправлення допомоги все ще можливі завдяки солідарності словацького населення.

Про це TASR повідомила Боба Маркович Балухова, менеджер із комунікацій Платформи організацій розвитку – Ambrela.

гуманітарна допомога для України

З початку військового вторгнення Росії в Україну координатором робочої групи з гуманітарної допомоги є Платформа організацій розвитку – Ambrela, яка охоплює 29 гуманітарних та освітніх громадських організацій Словаччини. Платформа Ambrela також збирає та оцінює інформацію від своїх членів та їхніх українських партнерів, щоб мати можливість і надалі сприяти ефективному розподілу допомоги в регіоні.

Організації Ambrely разом із місцевими партнерами не лише допомагають біженцям з України на словацькій стороні кордону, а й роздають гуманітарну допомогу безпосередньо на території України. У березні словацькі громадські організації перевезли в Україну 709 тонн гуманітарної допомоги. Стільки ж гуманітарки відправили і в квітні.

“У квітні словацькі громадські організації перевезли в Україну ще 712 тонн гуманітарної допомоги”, – сказав виконавчий секретар платформи Ambrela Даніель Каба.

За його даними, вартість матеріальної допомоги за квітень склала 1,5 мільйона євро і включала первинні продукти харчування, медичні товари та ліки, предмети гігієни, а також аксесуари для житла.

Нагадаємо, що словацький уряд вирішив закупити для України ліки та медичні вироби в рамках гуманітарної допомоги на загальну суму 1,4 млн євро. Кошти на це підуть з невитрачених у минулі роки фондів розвитку співпраці Міністерства фінансів Словацької Республіки.

 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі