04 Травня, 2022

Словаччина закупить Україні медикаментів на 1,4 млн євро

Словаччина закупить Україні медикаментів на 1,4 млн євро

Словаччина закупить для України ліки та медичні вироби в рамках гуманітарної допомоги на загальну суму 1,4 млн євро. Кошти на це підуть з невитрачених у минулі роки фондів розвитку співпраці Міністерства фінансів Словацької Республіки.

Уряд Словаччини ухвалив це рішення сьогодні, 4 травня, на засіданні, передає TASR.

медикаменти для України

Міністерство охорони здоров’я Словацької Республіки за ці кошти забезпечить закупівлю, наприклад, антибіотиків, кортикостероїдів, анальгетиків, цитостатиків, ліків від болю в суглобах і м’язах або для лікування захворювань кісток.

Запити на пожертвування ліків та виробів медичного призначення надійшли до МОЗ Словаччини від представників влади України та медичних працівників України.

“Запити України щодо гуманітарної допомоги координуються на переговорах членів країн ЄС”, – уточнює міністерство.

Нагадаємо також, що уряд Словаччини вирішив надати 530 мільйонів євро з фондів Євросоюзу на підтримку українських біженців, які наразі перебувають у Словаччині. Кошти підуть на гуманітарну допомогу та забезпечення предметами першої необхідності, а також на підтримку словацьких громадян, наприклад, через створення дитячих садків у словацьких муніципалітетах.


 

InfoPost.Media

Фото: TASR


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі