fbpx
04 Лютого, 2022

Говорили про забруднення Тиси та розбудову інфраструктури: Чергова делегація із Закарпаття відвідала сусідню область Угорщини

Говорили про забруднення Тиси та розбудову інфраструктури: Чергова делегація із Закарпаття відвідала сусідню область Угорщини

Прикордонну область Саболч-Сатмар-Берег (Угорщина) відвідала делегація на чолі з головою Закарпатської ОДА Віктором Микитою. Основними питаннями зустрічі стало вирішення екологічних питань та розвиток спільної інфраструктури.

У місті Ніредьгаза відбулася зустріч з угорським урядовим комісаром Іштваном Романом, за участі керівника департаменту навколишнього середовища та охорони природи Угорщини Жолта Іллєша Розінка. Про це повідомляє nyiregyhaza.hu.

микита

На зустрічі розглянули найважливіші напрямки співпраці області Саболч-Сатмар-Берег та Закарпаття. Під час зустрічі сторони погодилися з необхідністю посилення спільної роботи з екологічних питань. Зокрема обговорили зменшення забруднення відходами річки Тиси, а також взаємодію в розвитку транспортної інфраструктури.

Віктор Микита зазначив, що постійний діалог є основою для доброго партнерства, яке буде продовжуватись і надалі.

За словами Іштвана Романа дуже важливо, що перша закордонна поїздка нещодавно призначеного очільника державної адміністрації Закарпаття відбулася саме до угорської області Саболч-Сатмар-Берег.

“Ми цінуємо цей жест. Уроки нашого історичного досвіду засвідчують, що якщо ми здатні знайти спільну мову, то обидві сторони можуть рухатися вперед”, – сказав урядовий комісар.

Віктор Микита подякував Угорщині за допомогу Закарпатській області у подоланні ситуації з епідемією коронавіруса. Він підкреслив, що сусідня країна однією з перших допомогла області вакцинами та засобами захисту.

Варто нагадати, що угорський міністр закордонних справ і торгівлі Петер Сійярто раніше наголосив, що в інтересах Угорщини підтримувати “прагматичні нормальні відносини, засновані на взаємній повазі”. І влада Угорщини чекає позитивних кроків від України у відповідь на всю попередню допомогу.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі