fbpx
14 Лютого, 2022

Головний опозиціонер Угорщини Маркі-Зай підтримав вступ України до НАТО

Головний опозиціонер Угорщини Маркі-Зай підтримав вступ України до НАТО

У неділю, 13 лютого, лідер угорської опозиції Петер Маркі-Зай виступив у програмі Мартона Гуляша “Партизан”, де також обговорювався й російсько-український конфлікт.

Маркі-Зай зазначив, що його дуже бентежать повідомлення про можливу повномасштабну війну між Росією і Україною. Але особисто він готовий навіть при потребі відправити угорських солдатів в Україну, якщо НАТО так вирішить. Про це повідомляє Liner.hu.

“Ми бачимо Європейський Союз і НАТО нашими союзниками”, – сказав Маркі-Зай.

На питання ведучого він відповів, що підтримає вступ України до НАТО. За його словами, “румуни також послідовні і лояльні до НАТО, і Угорщина має бути такою ж. А угорців і наших союзників не можна зраджувати”.

Кандидат у прем’єр-міністри Угорщини від опозиції заявив, що коаліція має свої політичні погляди, але деякі ключові питання наразі все ще обговорюються між партіями.

Маркі-Зай зазначив, що якщо опозиція переможе на парламентських виборах, то зупинять великі державні інвестиції. Від цього очікують зростання ВВП приблизно на один відсоток вже наступного року, пише magyarnemzet.hu.

Він також розповів про необхідність зупинити масову еміграцію угорських правоохоронців, вчителів та медичних працівників шляхом забезпечення їх належною заробітною платою.

Варто додати, що раніше лідер угорської опозиції заявив, що діючий уряд замість виваженої економічної політики використовує ручні важелі для стримування цін. Мова йде про рішення угорського уряду “заморозити” ціни на деякі продукти харчування на рівні жовтня 2021 року. За цим рішенням з 1 лютого 2022 року в Угорщинв встановили фіксовані ціни на шість основних продуктів харчування – цукор, пшеничне борошно, соняшникова олія, свиняче стегно, куряча грудка та молоко з жирністю 2,8%.

Нагадаємо, що за результатами опитування, проведеного на початку грудня авторитетною непровладною агенцією Medián, за 3 місяці до виборів в Угорщині правляча партія Фідес лідирувала. Однак опозиція все ж зберігає шанси на перемогу

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі