fbpx
19 Березня, 2022

ФОТО ДНЯ: У Празі створили мурал на підтримку України

ФОТО ДНЯ: У Празі створили мурал на підтримку України

Мурал маленької дівчинки, яка ховається під українським прапором, створили на будинку в Нусле у Празі. Його створив Чеміс (ChemiS), художник вуличного мистецтва казахського походження, який живе в Чехії. 

Над картиною, що знаходиться на вулиці Моймирова, кілька днів працювали кілька людей. Створена вона законно за домовленістю з власником будинкупише Аktualne.cz. 

Маленька дівчинка із сумним виглядом сидить, підігнувши коліна. Під прапором, який дівчинка тримає над головою, вона ховає відомих казкових героїв, які є уособленням західної культури. Навколо дівчини сидять американський Міккі Маус, чеський Кріт, шведський Мумі-троль, французький Обелікс, польські Болек і Льолек, пес Бітцер з британської казки Баранчик Шон і німецька бджілка Майя.

“Україна зараз бореться, щоб захистити своє майбутнє і свою свободу, а також нашу. Як батько двох дітей, я не можу уявити безпорадність, біль і страх, які переживають звичайні люди.”,  – написав Чеміс у Facebook. – “Ми всі бачили кадри трупів, зруйнованих міст та повних спортзалів жінок з дітьми, їхніх бабусь та дідусів. Будь ласка, продовжуйте допомагати та показувати, які цінності ми відстоюємо”.

Нагадаємо, що у Чехії нарешті прийняли закон про допомогу українцям. Він, серед іншого, полегшить працевлаштування українських біженців.

 

InfoPost.Media

Фото: ČTK


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі