fbpx
11 Лютого, 2022

Дональда Трампа запросили до Угорщини для активізації передвиборної кампанії Орбана

Дональда Трампа запросили до Угорщини для активізації передвиборної кампанії Орбана

Прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан сподівається, що найближчими тижняви відбудеться візит Дональда Трампа до Будапешта. Це допоможе Орбану активізувати свою передвиборну кампанію.

Запрошення аамериканському експрезиденту надіслав Центр фундаментальних прав, пов’язаний з урядом Орбана, пише The Guardian.

“Люди у “Фідес” (Fidesz) дуже хотіли б, щоб Трамп відвідав Будапешт у березні”, – цитує своє джерело видання.

Orban Trump Scaled

Наразі невідомо, чи відповів Трамп на запрошення. Його надіслали якраз у час, коли в Угорщині починається активна передвиборча кампанія.

Однак якщо відповідь буде позитивною, то цей візит стане першою відомою поїздкою Трампа за межі США після того, як він програв вибори у 2020 році.

Варто додати, що Віктор Орбан був одним із перших прихильників Трампа, підтримавши його ще влітку 2016 року. Також він публічно підтримав його під час голосування 2020 року. У відповідь Трамп висловив Орбану підтримку на квітневих виборах. А особистий візит Трампа може суттєво активізувати передвиборну кампанію Фідес.

“Ці візити мають величезний вплив на угорську консервативну спільноту, тому що вони бачать [Трампа] як ікону, як людину, яка провела своє президентство в умовах сильного зустрічного вітру”, – пише The Guardian з посиланням на джерело, близьке до Фідес.

Варто нагадати, що на тлі напруженості між Заходом і Росією, після переговорів у російській столиці з президентом Росії, прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан розкритикував неефективність санкцій ЄС щодо Москви та Путіна.

 

InfoPost.Media

Фото: EURACTIV


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі