28 Лютого, 2022

До Румунії через агресію Росії приїхало понад 70 тисяч українців

До Румунії через агресію Росії приїхало понад 70 тисяч українців

Майже 71 тис. українців прибули до Румунії з початку російського вторгнення. Більше половини з них продовжили свій шлях і вирушили до Болгарії чи Угорщини.

Про це повідомив речник уряду Румунії Дан Карбунару, пише TASR.

Біженці в Румунії

Речник також повідомив, що уряд Румунії підготував для України партію гуманітарної допомоги, яка складається з пожертв громадських активістів, включаючи ліки, різні засоби гігієни, продукти харчування, воду, зимовий одяг та ковдри.

Громадські активісти з “Кодексу для Румунії” створили в Інтернеті платформу для надання інформації про доступну допомогу та волонтерів.

Нагадаємо, президент Румунії Клаус Йоханніс заявив, що Румунія направить Україні допомогу у вигляді боєприпасів, пального, шоломів, військового спорядження, продуктів харчування та ліків. Відповідне рішення прийняв румунський уряд під час засідання спеціальної групи з врегулювання ситуації на кордоні.

 


InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі