fbpx
28 Лютого, 2022

До Румунії через агресію Росії приїхало понад 70 тисяч українців

До Румунії через агресію Росії приїхало понад 70 тисяч українців

Майже 71 тис. українців прибули до Румунії з початку російського вторгнення. Більше половини з них продовжили свій шлях і вирушили до Болгарії чи Угорщини.

Про це повідомив речник уряду Румунії Дан Карбунару, пише TASR.

Біженці в Румунії

Речник також повідомив, що уряд Румунії підготував для України партію гуманітарної допомоги, яка складається з пожертв громадських активістів, включаючи ліки, різні засоби гігієни, продукти харчування, воду, зимовий одяг та ковдри.

Громадські активісти з “Кодексу для Румунії” створили в Інтернеті платформу для надання інформації про доступну допомогу та волонтерів.

Нагадаємо, президент Румунії Клаус Йоханніс заявив, що Румунія направить Україні допомогу у вигляді боєприпасів, пального, шоломів, військового спорядження, продуктів харчування та ліків. Відповідне рішення прийняв румунський уряд під час засідання спеціальної групи з врегулювання ситуації на кордоні.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі