fbpx
04 Листопада, 2021

До Києва прибула помічниця Держсекретаря США, відповідальна за Європу та Євразію

До Києва прибула помічниця Держсекретаря США, відповідальна за Європу та Євразію

В Україну з робочим візитом прибула помічниця Держсекретаря США з питань Європи та Євразії Карен Донфрід. Основною метою візиту називають “підтвердження стратегічного партнерства, відданості США суверенітету та територіальній цілісності України, а також співпраці у напрямку євроатлантичної інтеграції”.

Про це повідомили в посольстві США в Україні.

Donfrid

Візит Карен Донфрід проходить у рамках підготовки засідання Комісії стратегічного партнерства Україна-США, яке відбудеться 10 листопада у Вашингтоні. Участь у ньому візьмуть глави зовнішньополітичних відомств України та США Дмитро Кулеба та Ентоні Блінкен.

Під час свого перебування в Києві Карен Донфрід зустрінеться з головою МЗС України Дмитром Кулебою та представниками Офісу президента.

Карен Донфрід була призначена помічницею Держсекретаря США з питань Європи та Євразії 29 вересня. Раніше вона очолювала американський дослідницький центр German Marshall Fund та працювала у Дослідницький службі Конгресу США, Раді національної безпеки у Білому домі.

Також у вересні у Державному департаменті США визначились із кандидатурою особи, відповідальної за питання Центральної та Східної Європи. Нею стала дипломат Робін Данніган, колишня заступниця помічника держсекретаря з питань енергетики, яка останні три роки була заступницею посла США у Відні.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі