fbpx
21 Жовтня, 2021

Ciao, Ucraina: у Одесі з’явиться Італійський культурний центр

Ciao, Ucraina: у Одесі з’явиться Італійський культурний центр

У Одесі анонсували відкриття Італійського культурного центру. Про це у ході зустрічі з керівництвом міста повідомив Генеральний секретар Італійського національного товариства “Данте Аліг’єрі” Алессандро Мазі.

Крім загального знайомства з культурою Італії, у новоствореному центрі можна буде вивчати італійську мову. Взаємодіятиме центр із міською владою і у сфері освіти, зокрема обговорюється можливість надання стипендій для навчання одеських студентів різним спеціальностям у італійських університетах.

60666

Слід зазначити, що відкриття культурного центру ще у травні цього року анонсував Надзвичайний і Повноважний Посол Італійської Республіки в Україні П’єр Франческо Дзадзо.

“Одеса пов’язана з історією Італії. Дуже багато архітекторів залишили тут свій слід, тому я приїхав сюди, щоб обговорити подальший розвиток наших торгово-економічних і культурних відносин”, – підкреслив П’єр Франческо Дзадзо.

Крім того дипломат розповідав про плани щодо розвитку Почесних консульств Італії в містах України, у тому числі в Одесі, та відкриття Офісу реставрації та урбаністики за участі італійських експертів при міській раді. За словами посла, пріоритетом діяльності всіх італійських представництв є розвиток туризму, формування традиційного характеру середовища історичних місць, охорона об’єктів культурної спадщини та залучення інвестицій.

Раніше ми багато розповідали про важливість розуміння культур тих національностей, які проживають в Україні. До прикладу, бажаючим зрозуміти трохи глибше угорців, слід прочитати публікацію про 12 слів, які допомагають зрозуміти угорську культуру.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі