fbpx
21 Січня, 2022

Чоловік подає до суду на уряд Угорщини через втрату членів родини в результаті епідемії

Чоловік подає до суду на уряд Угорщини через втрату членів родини в результаті епідемії

Мешканець угорського міста Надьканіжа Єньо Ферінц має намір судитися з урядом Угорщини та прем’єр-міністром Віктором Орбаном.

Чоловік втратив двох родичів внаслідок епідемії: його сестра і мати померли від ускладнень коронавірусу в лікарні. За його словами, його мати не отримала належного захисту від COVID-19 після вакцинації, а також він не зміг попрощатися з рідною людиною, пише hvg.hu.

Coronavirus In Hungary Hospital 6 1030x687

За словами Єньо Ферінца, в лікарні у Залаегерсегу йому не дозволили попрощатися з сестрою, оскільки жінку перевели у відділення патології. У іншій лікарні, в яку доставили матір, він зміг востаннє глянути на неї лише через віконце.

Чоловік розкритикував процедури, які панують в лікарнях Угорщини. Каже, що навіть не впевнений у тому, що прах, який йому видали, належить рідним.

“Вже була плутанина з тілами в кількох місцях у нашій країні, тому я не можу бути впевненим”, – розповів Єньо Ферінц.

Директор лікарні Szent Rafael Беата Гастоні зазначила у коментарі, що в патології існує спеціальна процедура дезінфекції. Саме тому там уже неможливо попрощатися з померлими. І ніякого переплутання трупів не могло й бути, оскільки в установі діє жорсткий внутрішній протокол.

Утім експерт Угорської спілки громадянських свобод (TASZ) Беатрікс Вішші (Beatrix Vissy) зазначила, що пацієнтів на останній стадії не заборонено відвідувати.

“Коли процес є незворотнім, слід негайно повідомити родичів”, – каже вона.

За її словами, у випадку з пацієнтами з COVID-19 правила можуть бути дещо жорсткішими, але у лікарні не можуть забороняти людям попрощатися зі своїми родичами.

Єньо Ферінц також ініціює судовий позов до уряду Угорщини через смерть матері. За його словами жінка отримала китайську вакцину “Сінофарм”, яка не забезпечила їй необхідного захисту. Він додав, що його мати не могла вибрати вакцину, оскільки на той момент це був єдиний доступний тип вакцини.

“Віктор Орбан заявив, що він і його уряд несуть всю відповідальність за свої рішення під час пандемії. А отже, уряд повинен нести відповідальність, перш за все, звісно, що стосується мене особисто”, – зазначив чоловік.

Варто додати, що минулого року уряд прем’єр-міністра Віктора Орбана видав декілька постанов про обов’язкову вакцинацію медпрацівників проти коронавірусу, в яких зазначено, що медичні працівники, які відмовляються від щеплень, повинні бути звільнені та не мають права на вихідну допомогу.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі