fbpx
11 Квітня, 2022

Чехи пожертвували Україні майже мільярд крон на закупівлю зброї

Чехи пожертвували Україні майже мільярд крон на закупівлю зброї

Чехи перерахували майже мільярд крон на спеціальний рахунок українського Посольства. На зібрані гроші купується зброя для підрозділів Збройних сил України.

Про це повідомило посольство України в Чехії.

пожертви Чехії для ЗСУ

Всього 115 000 донорів вже перерахували на цей рахунок 977 мільйонів крон (близько 40,8 млн. євро).

Найбільшим донором є компанія Seznam CZ, яка підтримала армію 100 мільйонами крон. Jablotron вніс другу найбільшу суму, 50 мільйонів.

“Однак це лише мала частина великого списку донорів. Ми поки що не можемо публікувати інших без їхньої згоди”, – з подякою повідомили у посольстві.

Підприємці запрошують інші компанії долучитися до збору.

“Ми хочемо на власному прикладі переконати інших підприємців робити більше пожертв”, – повідомив співвласник Jablotron Далібор Дедек.

Посол України Євген Перебийніс також високо оцінив пожертви від регіонів та муніципалітетів. Муніципалітети Чехії не лише піклувалися про українців-переселенців, але й надсилали в Україну медичні товари, гуманітарну допомогу та допомагали безпосередньо військовим.

Нагадаємо, засновник та власник інтернет порталу Seznam.cz, який є головним ресурсом-пошуковцем у Чеській Республіці, один з найбагатших чеських підприємців Іво Лукачович оголосив про пожертву для України у розмірі 100 мільйонів чеських крон.

 

InfoPost.Media

Фото: Посольство України в Чехії


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі