fbpx
13 Березня, 2022

Чехія просить у ЄС 25 модульних баз. Вони допомогли б з розміщенням біженців

Чехія просить у ЄС 25 модульних баз. Вони допомогли б з розміщенням біженців

Чехія майже вичерпала свої можливості для розміщення біженців з України і влада просить Європейський Союз надати 25 модульних житлових баз.

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Чехії Віт Ракушан, пише портал novinky.cz.

“Заявка передбачає забезпечення до 25 гуманітарних баз для 2000 біженців”, – сказав Ракушан.

Чехія біженці з України

Чехія використає модульні приміщення, як тільки вичерпаються площі в спортивних залах та інших приміщеннях.

“Спроможності держави вичерпані. Ми намагаємося знайти більше житла, але повільно переходимо до ситуації, коли можемо лише надати біженцям невідкладний притулок, тобто забезпечити екстренне виживання в надзвичайних умовах. Людей доведеться поселяти в спортзалах і їхнє проживання буде некомфортним”, – сказала речниця Головного пожежно-рятувального управління Павла Якубкова.

Від початку війни і до ранку суботи в Чехії офіційно зареєструвалося 102 тисячі біженців, приблизно третина з них – у Празі. Однак, за словами Якубкової, у Чехії зараз близько 200 тис. біженців.

Раніше ми вже розповідали, що серед людей, які приїхали до Чехії з України, більше половини – діти. 80% дорослих – жінки. Кількість бажаючих переїхати величезна і перевершила очікування приймаючої сторони.

 

InfoPost.Media

Фото: novinky.cz


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі