fbpx
25 Серпня, 2021

Чехія послабила умови в’їзду для українців

Чехія послабила умови в’їзду для українців

Уряд Чехії послабив умови в’їзду для туристів з України, які пройшли повний курс вакцинації, з 25 серпня. Інформація про це з’явилась на сайті Міністерства закордонних справ Чеської республіки.

При цьому, як вказано у рішенні уряду, без додаткових вимог та для будь -яких цілей Чехію можуть відвідати громадяни України, які пройшли повний курс щеплення вакциною, що була сертифікована Європейською агенцією з лікарських засобів. До таких вакцин віднесли Vaxzevria (AstraZeneca), Spikevax (Moderna), Comirnaty (Pfizer/BioNTech), Janssen, Covishield.

Prague Airport

Для підтвердження проходження вакцинації необхідно пред’явити відповідне паперове свідоцтво або цифровий сертифікат про вакцинацію, отриманий на порталі чи в додатку “Дія”.

За вказаними вимогами, друга доза вакцини має бути отримана не менше ніж за 14 днів до в’їзду. Сертифікат про повний курс вакцинації (у разі його паперового варіанту) має бути виготовлений англійською мовою із зазначенням персональних даних про вакциновану особу, типу вакцини, ідентифікаційними даними установи, яка видала сертифікат, а також можливості віддаленої перевірки зазначених у письмовому підтвердженні даних (через QR-код).

Також перед в’їздом до Чехії необхідно заповнити в’їзний  формуляра Чехії за посиланням: plf.uzis.cz. Роздрукований або цифровий формуляр необхідно буде подати під час прикордонного контролю або при перевірці місця проживання. Крім того у наявності має бути дійсний біометричний паспорт для виїзду за кордон та медична страховка на термін поїздки.

Варто зазначити, що днями ЄС визнав українські COVID-сертифікати в “Дії”. Журналісти InfoPost розбирались, як їх згенерувати у додатку та куди з ними можна виїхати вже цими вихідними.

ДОПОВНЕНО:

Український лоукостер SkyUp Airlines анонсував з 23 вересня рейси за маршрутом Київ — Прага — Київ. Тривалість польоту авіакомпанія обіцяє в дві години, а літатимуть тричі на тиждень.

 

InfoPost.Media

Фото: praguemorning.cz


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі