fbpx
19 Лютого, 2022

Bosch Group планує зробити Будапешт центром розробки новітніх електрокарів

Bosch Group планує зробити Будапешт центром розробки новітніх електрокарів

Німецький інженерний гігант Bosch заявив, що значно посилить свою науково-дослідну та виробничу діяльність у сфері електромобільності в Угорщині. Тут планують відкрити високотехнологічний центр розробки електрокарів.

“Наша мета – зробити Будапешт центром у Центральній та Східній Європі для розробки електричних та гібридних трансмісій, а також інших технічних рішень”, – зазначає Іштван Сасі, керівник Bosch Group в Угорщині та Адріатичному регіоні.

У 2021 році компанія витратила близько 700 мільйонів євро (і загалом 5 мільярдів євро) на розробки, що пов’язані з електромобілями. У компанії зазначають, що на сьогодні це один із найважливіших напрямків в автомобільній промисловості, він стає також важливим напрямком бізнесу Bosch Group, пише portfolio.hu.

Bosch Csoport Elektromobilitas 513143

Іштван Сасі додав, що на додаток до масштабної науково-дослідної діяльності, група також займається виробництвом систем електроприводів та компонентів, на своїх підприємствах у Мішкольці, Макларі і Гатвані.

У Будапешті також наразі задіяно близько 3000 людей, які працюють над технологіями майбутнього автомобільної промисловості, включно з кількома сотнями інженерів.

Новий корпус компанії, який зараз будується, стане ще одним важливим місцем для досліджень і розробок, пов’язаних з електромобільністю та автономними транспортними засобами. Це буде інноваційний центр, в якому зокрема будуть задіяні знання та ідеї угорських інженерів.

Очікується, що новий центр відкриють вже у другій половині 2022 року.

Також планується значно розширити виробничу лінію на заводах Bosch Group в Угорщині.

Нагадаємо, в Угорщині вирішили також побудувати завод, де спільно з росіянами виготовлятимуть електровантажівки КАМАЗ. Наразі йдеться про створення нового науково-дослідного центру, де працюватимуть висококваліфіковані інженери. За планами до 2024 року в угорському науково-дослідному центрі будуть працювати 130 фахівців. Після цього в Угорщині розпочнеться будівництво та експлуатація виробничого комплексу, але не раніше 2025 року

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі