19 Лютого, 2022

Bosch Group планує зробити Будапешт центром розробки новітніх електрокарів

Bosch Group планує зробити Будапешт центром розробки новітніх електрокарів

Німецький інженерний гігант Bosch заявив, що значно посилить свою науково-дослідну та виробничу діяльність у сфері електромобільності в Угорщині. Тут планують відкрити високотехнологічний центр розробки електрокарів.

“Наша мета – зробити Будапешт центром у Центральній та Східній Європі для розробки електричних та гібридних трансмісій, а також інших технічних рішень”, – зазначає Іштван Сасі, керівник Bosch Group в Угорщині та Адріатичному регіоні.

У 2021 році компанія витратила близько 700 мільйонів євро (і загалом 5 мільярдів євро) на розробки, що пов’язані з електромобілями. У компанії зазначають, що на сьогодні це один із найважливіших напрямків в автомобільній промисловості, він стає також важливим напрямком бізнесу Bosch Group, пише portfolio.hu.

Bosch Csoport Elektromobilitas 513143

Іштван Сасі додав, що на додаток до масштабної науково-дослідної діяльності, група також займається виробництвом систем електроприводів та компонентів, на своїх підприємствах у Мішкольці, Макларі і Гатвані.

У Будапешті також наразі задіяно близько 3000 людей, які працюють над технологіями майбутнього автомобільної промисловості, включно з кількома сотнями інженерів.

Новий корпус компанії, який зараз будується, стане ще одним важливим місцем для досліджень і розробок, пов’язаних з електромобільністю та автономними транспортними засобами. Це буде інноваційний центр, в якому зокрема будуть задіяні знання та ідеї угорських інженерів.


Очікується, що новий центр відкриють вже у другій половині 2022 року.

Також планується значно розширити виробничу лінію на заводах Bosch Group в Угорщині.

Нагадаємо, в Угорщині вирішили також побудувати завод, де спільно з росіянами виготовлятимуть електровантажівки КАМАЗ. Наразі йдеться про створення нового науково-дослідного центру, де працюватимуть висококваліфіковані інженери. За планами до 2024 року в угорському науково-дослідному центрі будуть працювати 130 фахівців. Після цього в Угорщині розпочнеться будівництво та експлуатація виробничого комплексу, але не раніше 2025 року

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі