fbpx
19 Листопада, 2021

“Безславні кріпаки” та “Погані дороги”: у Фінляндії вже вп’яте пройшли Дні українського кіно

“Безславні кріпаки” та “Погані дороги”: у Фінляндії вже вп’яте пройшли Дні українського кіно

У Фінляндії пройшли традиційні Дні українського кіно. Захід відбувся вп’яте за сприяння Товариства українців у Фінляндії та ГО “Незалежні культурні ініціативи” у Гельсінкі.

Про це повідомили у Товаристві українців у Фінляндії (Ukrainian Association in Finland) на своїй сторінці в Facebook.

Helsinki

“Ми відбули наші V Ukrainalaisen elokuvan päivät/ Ukrainian film days. Ми мали змогу подивитися кращі українські фільми: “Стоп-Земля”, “Білий птах з чорною ознакою”, “Безславні кріпаки”, “Погані дороги”. Обговорити ніжну й красиву “Стоп-Землю” з режисеркою фільму Kate Gornostai. А ще – наспілкувалися і наобіймалися після тривалого періоду соціального дистанціювання”, – йдеться в дописі товариства.

Організатори висловили вдячність Посольству України у Фінляндській Республіці, Держкіно України та Центру Taiteen edistämiskeskus – Taike – за підтримку проєкту товариства у Фінляндії.

Раніше ми також розповідали про те, що у чеських та словацьких кінотеатрах вийшов у прокат фільм “Як я стала партизанкою”, який розповідає про долю ромів-партизанів у часи Другої світової війни. Стрічка покликана розвіяти стереотип про ромів як жертв війни та вказати на ромів, чиї вчинки виходять за межі історії етнічної меншини та заслужено є частиною європейської історії.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі