fbpx
13 Грудня, 2021

Авіакомпанія Ryanair перевищила докризовий показник кількості щоденних рейсів

Авіакомпанія Ryanair перевищила докризовий показник кількості щоденних рейсів

Лоукостер Ryanair очолив список авіакомпаній Європи по кількості щоденних рейсів і став єдиною авіакомпанію, у якої цей показник вищий, ніж у докризовий період.

Про це на своїй сторінці у соцмережі Твіттер повідомив генеральний директор компанії Євроконтроль, яка опрацьовує статистику від провайдерів аеронавігаційних послуг по всій Європі, Імонн Бреннан.

Ryanair

Ryanair за минулий тиждень здійснив у середньому 2097 рейсів на день. Як показують дані, це перевищило аналогічний показник 2019 року на 5%. Такі результати дозволили Ryanair посісти перше місце у Європі за кількістю виконаних рейсів.

Власне, це єдина авіакомпанія, яка перевищила показники допандемічного періоду.

На другому місці опинилася компанія Turkish Airlines з показником 992 рейси на день, але це на 16% менше, ніж на початку грудня 2019 року. Третє місце зайняла Lufthansa – 896 рейсів на день, що аж на 37% менше, ніж у 2019 році.

Ryanair Stat

Також у десятку авіакомпаній з найбільшою кількістю рейсів на день у європейському небі увійшли: easyJet, Air France, KLM, SAS Scandinavian Airlines, British Airways, Wizz Air, Vueling. При цьому, найгірші порівняльні показники у компанії British Airways. У неї щодобових рейсів здійснюється аж на 48% менше, ніж до початку пандемії.

Варто нагадати, що лоукостер Ryanair відкрив чергові рейси до України. Так, з 2-го січня 2022 р. стартують рейси Херсон – Відень та Львів – Братислава.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі