fbpx
25 Грудня, 2021

Авіакомпанія LOT відкрила новий рейс зі Львова до Польщі: куди літатимуть?

Авіакомпанія LOT відкрила новий рейс зі Львова до Польщі: куди літатимуть?

Польська авіакомпанія LOT Polish Airlines відкрила ще один новий напрямок. Тепер вона виконуватиме рейси зі Львова до польського міста Зелена Гура.

Про це йдеться в інформації аеропорта Львів.

Lot1 1280x720

За даними авіаперевізника, рейси розпочалися з 24 грудня.

У повідомленні аеропорта вказано, що виліт із Зеленої Гури до Львова виконуватиметься у п’ятницю о 22:40, приліт до Львова о 00.20. Виліт зі Львова у п’ятницю о 7:40, приліт о 9:10.

Правила польотів до Польщі

Варто нагадати, що з 17 грудня 2021 року набули чинності зміни щодо перетину кордону для громадян, що прибувають до Республіки Польща з-поза меж Європейського Союзу (у тому числі з України).

При перетині кордону подорожуючі мають надати представникам Прикордонної служби Республіки Польща результати негативного діагностичного тесту на SARS-CoV-2, польською або англійською мовами. Зроблений він має бути не раніше ніж за 24 години до перетину кордону, рахуючи від часу, коли було отримано результат тесту.

За даними Консульської служби України, якщо Ви прибуваєте до Польщі літаком – Ви можете здати тест (в тому числі в аеропорту) протягом 3-х годин від часу перетину кордону. Негативний результат тесту звільняє від обов’язку відбуття карантину. Ті, хто подорожує наземним транспортом з України чи пішки повинні пройти тест в Україні.

Дана вимога стосується в тому числі вакцинованих осіб.

Варто нагадати також, що раніше авіакомпанія LOT оголосила, про відновлення прямих рейсів між Будапештом і Нью-Йорком з червня 2022 року. Наразі немає жодних прямих рейсів між Угорщиною та США. Рейс був тимчасово призупинений через пандемію, хоча мав популярність серед пасажирів.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі