fbpx
14 Грудня, 2021

Американська дипломатка у справах Європи Донфрід відвідає Україну та Росію – Держдепартамент

Американська дипломатка у справах Європи Донфрід відвідає Україну та Росію – Держдепартамент

Сполучені Штати відправили свого вищого дипломата з питань Європи Карен Донфрід до Росії та України. Вона планує обговорити нарощування російських військ і підтвердити прихильність США суверенітету України.

Заяву про це оприлюднив Держдепартамент США, пише Reuters.

“Помічник секретаря Бюро у справах Європи та Євразії, доктор Карен Донфрід поїде до Києва та Москви 13-15 грудня, щоб зустрітися з високопоставленими урядовими чиновниками, щоб обговорити нарощування військових сил Росії та посилити прихильність Сполучених Штатів до “суверенітету, незалежності та територіальної цілісності України”, – йдеться у повідомленні.

Dr. Karen Donfried

Речниця Білого Дому Джен Псакі запевнила, що до цих тем з американського боку залучена ціла команда, що відповідає за питання національної безпеки. І вона має намір так працювати й надалі. Саме з цією метою, Київ зараз і відвідує помічниця Держсекретаря США з питань Європи і Євразії Карен Донфрід.

“Донфрід підкреслить, що ми можемо досягти дипломатичного прогресу у припиненні конфлікту на Донбасі через виконання Мінських домовленостей на підтримку “нормандського формату”.

Варто зазначити, що Карен Донфрід вже відвідувала Україну з робочим візитом у листопаді. Основною метою візиту тоді також називали “підтвердження стратегічного партнерства, відданості США суверенітету та територіальній цілісності України”. Також темою розмов була співпраця у напрямку євроатлантичної інтеграції України.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі