fbpx
22 Лютого, 2022

“Війну зупинить дипломатія”: дипустанови Угорщини в Києві та на Закарпатті працюють

“Війну зупинить дипломатія”: дипустанови Угорщини в Києві та на Закарпатті працюють

У контексті ескалації напруженості у Східній Європі головною метою Угорщини є повернення зацікавлених сторін до пошуку дипломатичного рішення. Угорщина закликає інші країни зробити те ж саме – підсилити дипломатичні зусилля і не допустити розв’язання війни.

Про це заявив міністр закордонних справ Угорщини Петер Сійярто, пише видання Index.

Szijjarto 2

Сійярто розглядає зустріч Сергія Лаврова та Ентоні Блінкена, міністрів закордонних справ Росії та США цього тижня в Женеві, як “останній промінчик надії” на дипломатичне рішення.

За його словами, Угорщина виконує запит України. Відповідно, посольство в Києві та два консульства Угорщини на Закарпатті працюють у звичайному режимі та повному штаті.

Петер Сійярто пояснив, що в Угорщини є конфлікти з Україною, але Угорщина все ще готова надавати допомогу сусідній державі.

“Наприклад, днями передали Україні 120 апаратів штучної вентиляції легень, щоб захистити Україну від епідемії коронавірусу”, – зазначив угорський міністр.

За словами глави угорського МЗС, хоч відносини між Угорщиною та Україною також напружені, а права угорської національної громади в Україні неодноразово порушуються, Угорщина завжди відстоювала територіальну цілісність і суверенітет України.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі