fbpx
11 Січня, 2022

В ЄС жалоба: помер президент Європарламенту 65-річний Давід Сассолі

В ЄС жалоба: помер президент Європарламенту 65-річний Давід Сассолі

Президент Європейського парламенту (ЄП) Давід Сассолі (David Sassoli) помер від важкої хвороби. Про це повідомив речник Європарламенту Роберто Куйо.

Згідно з повідомленням Роберто Куйо в Twitter, Сассолі помер у лікарні в Авіано, Італія, о 01:15 у вівторок. Про дату і місце похорону буде повідомлено найближчими годинами, написав речник.

Sassoli, David Maria

Кабінет глави Європарламенту повідомив у понеділок, що президент Європарламенту був госпіталізований в Італії ще 26 грудня у важкому стані. У заяві йшлося про те, що “госпіталізація була необхідна у зв’язку з серйозним ускладненням через дисфункцію імунної системи”.

Тоді ж всі офіційні програми за участі Сассолі були скасовані. Давід Сассолі не вперше потрапив до лікарні через проблеми зі здоров’ям. У вересні президента Європарламенту доставили до лікарні в Страсбурзі через важку пневмонію. Тоді політик більше двох місяців не міг виконувати свої обов’язки.

Давід Сассолі народився 30 травня 1956 року у Флоренції. Він був депутатом Європейського парламенту більше 10 років після того, як перейшов із журналістики в політику. У кінці 1990-х був призначений ведучим телеканалу TG1, і став одним з найбільш помітних і популярних журналістів у Італії.

У 2009 році був обраний членом Європейського парламенту як член італійської Демократичної партії. Був головою Європейського парламенту з 3 липня 2019 року.

Очікується, що перший раунд голосування щодо виборів наступника Сассолі відбудеться у вівторок під час засідання Європейського парламенту в Страсбурзі наступного тижня.

 

InfoPost.Media

Фото: MTI


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі