fbpx
22 Листопада, 2021

В Україні між Ізмаїлом та Одесою курсуватиме “Дунайський експрес”

В Україні між Ізмаїлом та Одесою курсуватиме “Дунайський експрес”

В Україні з’явилось нове сполучення між Ізмаїлом та Одесою. “Укрзалізниця” з 20 листопада 2021 року запустила “Дунайський експрес”.

За інформацією перевізника, поїзд №7002/7001 відправлятиметься з Одеси щодня о 19:50 та прибуватиме до Ізмаїла о 00:32. Назад поїзд відправлятиметься о 01:29 та прибуватиме до Одеси о 06:11.

6d5e2e3 Coronavirus G9ad2f08fa 1280

Додатково експрес робитиме зупинки на станціях Білгород-Дністровський, Кулевча, Сарата, Арциз, Главані, Дзинілор та Котлабух.

Як повідомили в “Укрзалізниці”, маршрутом курсуватиме сучасний дизель-поїзд, збудований на Крюківському вагонобудівному заводі. Його максимальна його швидкість – 140 км/год. У складі поїзда три вагони на 170 місць. Поїзд пристосований для перевезення маломобільних пасажирів. Вартість квитка – 189 гривень.

Потяг почав курсувати у рамках реалізації пілотного проєкту Public Service Obligation (PSO). Відповідно до його умов, обласна рада компенсуватиме “Укрзалізниці” щонайменше 5 мільйонів гривень на рік витрат на організацію цього маршруту. За такою моделлю соціально значущі маршрути фінансуються місцевою владою чи державною в Німеччині, Нідерландах, Латвії, Болгарії, Чехії.

Як зазначив голова правління АТ “Укрзалізниця” Олександр Камишін, “найближчим часом” аналогічні проєкти реалізуюься й в інших областях країни.

Раніше в “Укрзалізниці” анонсували також запуск Інтерсіті+ до Ужгорода та ще дев’яти обласних центрів. Рух швидкісних потягів по всій країні забезпечать до 2024 року.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі