fbpx
18 Листопада, 2021

В Угорщині радять українцям витратити “вакцинаційну тисячу Зеленського” на концерти світових зірок

В Угорщині радять українцям витратити “вакцинаційну тисячу Зеленського” на концерти світових зірок

Сайт музичних новин з Угорщини koncert.hu радить українцям вакцинуватися та витратити 1000 гривень, обіцяні президентом Володимиром Зеленським за повний курс вакцинації, на концерти світових зірок, які відбудуться у грудні в Києві.

“Кожен українець, який матиме обидві дози вакцини від коронавірусу, необхідні для повного захисту, отримує від держави тисячу гривень (більше 12 тисяч форинтів), але витратити гроші ні на які товари не може”, – йдеться на сайті. – “Спочатку ми були засмучені цією новиною, але, виявилося, що ми як нині часто прийнято, прочитали лише заголовок. Тож дочитали новину до кінця”.

Maneskin

Отже, люди, які пройдуть курс вакцинації, отримують зазначену вище суму не готівкою, а у вигляді сертифіката, цифрового ваучера чи депозиту. Зазначається, що ці гроші спрямовані на опосередковану підтримку бізнесу, який найбільше страждає від обмежень, спричинених епідемією. Таким чином, тисяча гривень може бути витрачена на внутрішні подорожі, спортивні та культурні заходи, квитки в театр, кіно та на концерти, відвідування виставок.

“Ми не знаємо, наскільки наші сусіди раді цьому, але вважаємо це чудовим жестом та можливістю. Адже побачили, які чудові концерти будуть у Києві найближчим часом: у грудні виступатимуть Glenn Miller Orchestra та Nothing But Thieves, у січні – Тілль Ліндеманн (лідер Rammstein) і Кріс Норман, у березні – італійський гурт Måneskin”, – йдеться у статті угорського сайту.

Програма розпочнеться 19 грудня 2021 року, а до кінця року на неї обіцяють виділити близько 3 млрд гривень. Майже стільки ж планують виділити й на початку 2022 року. Отримати 1000 гривень від держави за проходження повного курсу вакцинації можна буде через мобільний застосунок “Дія”, для цього випустять спеціальну віртуальну банківську картку. Використовувати кошти можна буде протягом чотирьох місяців і лише у тих компаніях, які затвердить Кабінет Міністрів України.

Для тих вакцинованих громадян, у яких немає смартфона і мобільного застосунку “Дія”, зокрема для людей похилого віку, уряд розробить альтернативний спосіб отримання бонусної виплати за щеплення проти COVID-19.

 

InfoPost.Media

Фото: wallpapercave.com


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі