fbpx
01 Березня, 2022

Українські чоловіки масово повертаються додому з-за кордону – МВС

Українські чоловіки масово повертаються додому з-за кордону – МВС

За п’ять діб протидії російської агресії в Україну із-за кордону повернулося майже 80 тис. українців, більшість з яких – чоловіки.

У Міністерстві внутрішніх справ України повідомили, що за 5 діб відбиття агресії люди не лише покидали Україну. Так, за даними правоохоронців, до України повернулися майже 80 тисяч громадян, з яких більшість – чоловіки.

“Патріоти, які працювали чи тимчасово проживали за кордоном, прибувають до України, щоб поповнити лави Збройних Сил, інших військових формувань та сил територіальної оборони. Пишаємося співвітчизниками!”, – повідомили у МВС України.

кордон

За добу 28 лютого державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 108 тисяч осіб та майже 15 тисяч транспортних засобів. Дані показники приблизно на 10% менші за показники 27 лютого. Наразі у чергах перебувають близько 8 тисяч автомобілів.

На виїзд з України до ЄС та Молдови прослідувало майже 96 тисяч осіб. Зокрема, кордон до Польщі перетнули майже 61 тисяча людей, решта – до Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови.

Усі пункти пропуску на західному кордоні працюють у цілодобовому режимі. Перевірки та пропускні операції максимально спрощені, мінімізовано перелік документів, які необхідно мати з собою при виїзді з країни. Прикордонники і митники суміжних країн також максимально спростили пропуск на свою територію.

Станом на 1 березня на КПП до Республіки Польща: “Рава Руська” – 1250 авто, “Шегині” – 1800 авто, “Смільниця” – 1000 авто, 50 пішоходів; “Краківець” – 380 авто.

  • На КПП до Словацької Республіки: “Малий Березний” – 950 авто, “Ужгород” – 910 авто.
  • На КПП до Угорщини: “Тиса2 – 30 авто, “Дзвінкове” – 10, “Косино” – 30; “Лужанка” – 70, “Вилок” – 10 авто.
  • На КПП до Румунії: “Дякове” – 0 авто (пропуск пішоходів не здійснюється); “Солотвино” – 50 авто, “Порубне” – 350 авто.

Нагадаємо, українців, які вимушені виїхати з України через російську агресію, закликали спланувати маршрут через коридори зі Словаччиною й Угорщиною у Закарпатській області. Таке рішення прийняли через завантаженість КПП на кордоні з Польщею.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі