fbpx
04 Листопада, 2021

Угорський лоукостер Wizz Air призупиняє 27 рейсів на зимовий період

Угорський лоукостер Wizz Air призупиняє 27 рейсів на зимовий період

В угорській лоукост-авіакомпанії Wizz Air за останні кілька місяців майже постійно оголошували про відкриття нових рейсів у різних напрямках.

Цікаво, що після початку епідемії коронавірусу лоукост став авіаперевізником “номер один” у Європі за масштабами зростання кількості перельотів.

Wizz Air

Утім є і невтішні новини. Так, Wizz Air офіційно повідомив, що вирішив призупинити деякі рейси, переважно з балканського напрямку. Причина в тому, що взимку очікується зниження попиту на цих маршрутах. Одним з приводів для скорочення кількості рейсів називають також швидко зростаючу динаміку розповсюдження Covid-19.

Згідно з заявою авіакомпанії, планується призупинити польоти за 27 напрямками. А саме до міст Північної Македонії, Боснії та Герцеговини, Сербії, Чорногорії та Косово.

Взимку літаки Wizz Air також не виконуватимуть рейси зі Скоп’є до Бремена, Ганновера, Мальти та Ларнаки. Те ж саме стосується й інших маршрутів у період з середини листопада до середини грудня.

Крім того, скасовуються рейси з Охрида (Північна Македонія) до Мальме (Швеція), Мілана (Італія) та Лондона. Буде призупинено кілька рейсів з Сараєво, Белграда, а також з столиці Чорногорії (Подгориця – Мілан і Подгориця – Будапешт) тощо.

Раніше повідомлялося, що уряд Угорщини підтримував субсидіями на мільярди форинтів прямі рейси між Будапештом та деякими містами Західних Балкан у період 2017-2021 рр. Справа у тому, що після банкрутства угорської авіакомпанії MALÉV ніхто з авіаперевізників не планував виконувати рейси на Балкани з Угорщини.

В Україну ж Wizz Air планує надати для роботи в аеропортах ще сім літаків. Після цього їх кількість збільшиться з 4 до 11. Таким чином Україна отримає додаткове авіасполучення з чотирма новими країнами – Іспанією, Францією, Бельгією і Нідерландами.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі