fbpx
26 Березня, 2022

Угорщина, Латвія, Словаччина та Болгарія спростили дозволи на транзит українським перевізникам

Угорщина, Латвія, Словаччина та Болгарія спростили дозволи на транзит українським перевізникам

Угорщина приєдналась до ще трьох країн Євросоюзу та прийняла спрощений режим двосторонніх та транзитних перевезень через український кордон українським перевізникам.

Про це повідомили в Укртрансбезпеці.

P 459809 1 Slidertop2

Таке рішення діятиме тимчасово до 30 квітня.

“Угорщина дозволила українським перевізникам до 30 квітня здійснювати усі двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни без дозволів… Це дозволить здійснювати для забезпечення життєздатності країни та української економіки без прив’язки до дозволів та додаткових адміністративних бар’єрів”, – йдеться у інформації відомства.

Спрощений режим дозволяє перевізникам не реєструватись системі BiREG зі створенням відповідного маршруту.

Раніше рішення про скасування дозволів на двосторонні та транзитні перевезення територією своєї країни для українських перевізників прийняла Латвія. Обмежене спрощення прийняли в Словаччині та Болгарії. Тут українські перевізники без дозволів можуть здійснювати лише транзитні перевезення вантажів і пасажирів.

 

InfoPost.Media

Фото з відкритих джерел


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі