fbpx
21 Січня, 2022

У вбивстві молодої вчительки в Ірландії підозрюють словака

У вбивстві молодої вчительки в Ірландії підозрюють словака

Ще 12 січня в Ірландії сталося вбивство, яке сколихнуло всю країну. На набережній каналу в місті Талламор було вбито 23-річну вчительку та музикантку Ешлінг Мерфі.

18 січня вчительку поховали, а вже наступного дня стало відомо, що ірландська влада звинуватила у вбивстві вчительки словака на ім’я Йозеф Пушка, повідомляє TASR з посиланням на ВВС.

Знімок екрана 2022 01 20 о 08.58.12 (1)

31-річний Пушка живе в Талламорі, Центральна Ірландія. Затримання та обвинувачення 31-річного чоловіка підтвердив у суді поліцейський. Суддя ухвалив рішення про тримання підозрюваного під вартою. Він знову постане перед судом 26 січня.

Адвокат Пушки попросив безкоштовної юридичної допомоги та перекладача. За словами адвоката, Пушка є громадянином Словаччини, який живе на дохід у 200 євро на тиждень, пише ВВС.

Тіло Мерфі знайшли на березі каналу поблизу Талламора 12 січня. Поліція сказала, що на неї напали вдень на набережній біля каналу, коли вона бігала.

Поліція Ірландії затримала ще одного чоловіка в рамках розслідування вбивства в середу. Однак згодом його відпустили без пред’явлення обвинувачення.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі