fbpx
13 Грудня, 2021

У Словаччині минулоріч видали найменшу кількість закордонних паспортів за останні 10 років

У Словаччині минулоріч видали найменшу кількість закордонних паспортів за останні 10 років

У 2020 році через пандемію в Словаччині було видано найменше закордонних паспортів за останні десять років. До Міністерства внутрішніх справ Словацької Республіки надійшло 175 288 заяв з проханням видати закордонний паспорт, що на 264 494 менше, ніж торік.

Про це повідомляє ТАSR з посиланням на звіт про стан державного управління за 2020 рік, опублікований Міністерством внутрішніх справ Словацької Республіки.

Pass Sk

Як і в інші роки, найбільше звернень міністерство реєструвало в травні та в літні місяці.

“В обидва роки моніторингу (2019, 2020) найбільше звернень було зафіксовано у червні”, – додали в міністерстві.

Найбільше паспортів у 2020 році видали департаменти Кошице (9282), Братислава-3 (7281) та Братислава-1 (6852).

Нагадаємо, нещодавно індекс Henley назвав “найвпливовіші” паспорти світу. Рейтинг щорічно порівнює можливість безвізового доступу з 199 паспортами різних країн світу до 227 пунктів призначення. У першій десятці переважають паспорти європейських країн. В тому числі і сусідки України – Словаччина, Угорщина та Польща.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі