fbpx
15 Березня, 2022

У Словаччині біля кордону діє “центр реєстрації” для українських біженців (ВІДЕО)

У Словаччині біля кордону діє “центр реєстрації” для українських біженців (ВІДЕО)

Про необхідні зміни в системі облаштування та базової допомоги біженцям з України у Словаччині оголосили після суботньої зустрічі прем’єр-міністра країни Едуарда Геґера із представниками організацій, які займаються цими питаннями у містах Кошице, Собранце та на прикордонному переході “Вишнє Нємецке-Ужгород”.

У місті Міхаловце, що неподалік від кордону з Україною, також створений “центр реєстрації” – багатомісне наметове містечко, тимчасовий притулок для біженців.

Розташований він поблизу міського спортивного залу, а з понеділка, 14 березня, логістику та всі послуги тут координуватимуть безпосередньо з боку уряду Словацької Республіки.

“Основним пріоритетом є надання допомоги для біженцям, які прибувають з України, – тут вони матимуть можливість отримати всі необхідні послуги та задовольнити потреби в одному місці”, – зазначають в уряді Словаччини.

Нагадаємо, напередодні Словаччина вирішила видворити трьох співробітників посольства Росії в Словацькій Республіці. Причина – їхня діяльність з порушенням Віденської конвенції про дипломатичні відносини.

 

InfoPost.Media

Фото: скріншот відео


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі