fbpx
15 Вересня, 2021

У Києві два дні обговорюватимуть спільні виклики Центральної Європи на форумі UCEF

У Києві два дні обговорюватимуть спільні виклики Центральної Європи на форумі UCEF

Сьогодні, 15 вересня, у Києві відбудеться відкриття Українського центральноєвропейського форуму (Ukrainian Central European Forum, UCEF). На одній дискусійній платформі відомі експерти з усього регіону обговорять спільні виклики та бачення майбутнього Центральної Європи.

Як зазначають організатори, форум об’єднає політиків, дипломатів, представників корпоративного сектору та лідерів громадянського суспільства від Прибалтики до Чорного моря як на закритих заходах для обміну думками, так і на відкритих сесіях.

Стартує перший день дискусій із ключових тез міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби о 16:00.

Трансляція відкритої частини форуму буде доступна також на цій сторінці.

Одними з ключових спікерів UCEF також стануть виконавчий директор Міжнародного фонду “Відродження” в Україні Олександр Сушко, посол ЄС, голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас, Надзвичайний і Повноважний Посол Чеської Республіки в Україні Радек Матула, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Чічоцки, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Сафін та інші.

Учасники дискусії обговорять, зокрема загрозу втрати великої кількості регіональних проектів та ініціатив, започаткованих державами Центральної Європи: Вишеградська четвірка, Центральноєвропейська ініціатива, Бухарестська дев’ятка та інших.

Ключовою темою другого дня обговорень стане питання формування європейської ідентичності та солідарності у справах, що становлять взаємний інтерес країн регіону.

Обговорять також питання енергетичного сектору та проблеми “зеленої” енергетики, а також економічну ситуацію в Центральній Європі.

 

InfoPost.Media

Фото: zn.ua


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі