fbpx
27 Січня, 2022

У Чехії розповіли про цьогорічні плани реконструкції головної автомагістралі країни

У Чехії розповіли про цьогорічні плани реконструкції головної автомагістралі країни

У Чехії розповіли про те, на який відрізках реконструюватимуть головну автомагістраль країни D1.

Магістраль D1, яка проходить від Брно і до Праги, тривалий час перебуває в поганому стані. Головну частину цієї магістралі ремонтували протягом дев’яти років і нарешті в жовтні минулого року її завершили.
Проте на цьому ремонтні та інші будівельні роботи на трасі не закінчилися. На цей рік заплановано заміну покриття траси D1 на шестикілометровій ділянці Вшехроми – Мірошовіце поблизу Праги. Поблизу Мірошовіце відремонтують обидві смуги шосе, одну цього року, іншу – 2023-го.

автомагістраль Чехія

Про це повідомляє видання novinky.cz з посиланням на інформацію речника Міністерства доріг та автомагістралей Чеської Республіки Яна Студецького.

“Наразі триває тендер на ремонт доріг, будівництво очікується в середині року. Будуть відремонтовані обидві смуги автомагістралі, одна цього року, друга — у 2023-му”, — повідомив Ян Студецький.

У рамках проекту реконструкції траси протягом цього року дорожні будівельники також продовжать ремонт мосту Шмейкалка біля Мірошовіце. Це унікальний міст, який почали будувати ще в 1939 році і його будівництво було завершено після Другої світової війни. Лише пізніше він був використаний як частина автомагістралі D1.

Навколо Брно D1 розшириться до шести смуг. За планом, ці роботи також мають розпочатися у другій половині року, а повністю завершаться в 2025 році. Така довготривалість робіт викликана складністю та масштабністю. Потрібно буде знести нинішній автомобільний міст і побудувати новий.
Цього року також очікується завершення останньої десятикілометрової ділянки автомагістралі D1 між Пржеровом і Ріковіце. Цього з нетерпінням чекають зокрема Пржеровчани, які тривалий час страждають від складної транспортної ситуації.

Гарантійний термін відремонтованої траси D1 становить 30 років.

 

InfoPost.Media


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі