fbpx
07 Березня, 2022

У Будапешті відкрили старий термінал аеропорту для відправки іноземних біженців з України

У Будапешті відкрили старий термінал аеропорту для відправки іноземних біженців з України

Після десяти років простою термінал №1 аеропорту імені Ференца Ліста відновив роботу через російсько-українську війну.

Через цей термінал покинути Угорщину змогли вже більше 5700 людей, які виїхали з України через військову агресію Росії. Про це повідомляє видання RTL.

1646594092 Ihdgeiq8z Md

Біженці, які прибувають організованими групами до аеропорту Феріхедь (Budapest Ferihegy International Airport), вилітають зі старого терміналу. Перед тим доводиться очікувати кілька годин перед посадкою в літак, їх забезпечують харчуванням в аеропорту. Більшість із них – іноземні студентами, які навчалися в Україні на момент початку війни.

Біля 70 співробітників аеропорту зголосилися допомогти біженцям і координувати їх прибуття.

Так, зокрема, у суботу, 5 березня, серед новоприбулих переважали індійські та нігерійські біженці, більшість із них – студенти, які навчалися в університетах України.

За даними ООН станом на 5 березня понад 1,3 мільйона біженців покинули Україну. При цьому друга за величиною кількість біженців виїхали до Угорщини.

Нагадаємо, Держприкордонслужба у понеділок, 7 березня, звернулась до українців, які їдуть до країн ЄС, не обирати наразі пункти пропуску з Польщею через їх завантаженість.

 

InfoPost.Media

Фото: infostart.hu


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі