fbpx
27 Жовтня, 2021

США скасують візи для Румунії та ще трьох країн

США скасують візи для Румунії та ще трьох країн

Сполучені Штати Америки розглядають можливість додати чотири країни до своєї програми скасування віз. Це дозволить їх громадянам приїжджати в Америку без візи на термін перебування до 90 днів.

Про це заявив міністр внутрішньої безпеки США Алехандро Майоркас.

Romania Usa

“У нас є чотири кандидати: Ізраїль, Кіпр, Болгарія та Румунія”, – зазначив він. – “Ми дуже-дуже зосереджені на програмі”

За словами міністра, участь у безвізовій програмі дає значні економічні переваги та переваги у сфері безпеки для країн-учасників. Зараз у програмі беруть участь 40 держав.

У вересні США додали Хорватію до програми безвізового режиму. Виконавчий директор Асоціації подорожей США Роджер Доу заявив, що надання Хорватії безвізу дало економіці США 100 мільйонів доларів додаткових надходжень.

“Кожного разу, коли ви (США, – ред) додаєте одну з цих країн, подорожі просто злітають”, – зазначив Доу.

Щоб взяти участь у програмі, країна повинна відповідати вимогам, пов’язаним із боротьбою з тероризмом, правоохоронними органами, імміграційною охороною, безпекою документів та управлінням кордонами. Ці вимоги включають рівень відмов у видачі неімміграційної візи нижче 3%, видачу безпечних проїзних документів і тісну співпрацю з правоохоронними органами США та антитерористичними органами.

Нагадаємо, раніше Індекс Henley назвав “найвпливовіші” паспорти світу. Румунія посіла 16 місце з 174 країнами, куди власники румунських паспортів можуть поїхати без візи. А в першій десятці переважають паспорти європейських країн, в тому числі і сусідки України – Словаччина, Угорщина та Польща.

InfoPost.Media за матеріалами reuters.com 

Фото: deschide.md


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі