03 Березня, 2022

Словацьке телебачення запустило новини українською мовою для переселенців

Словацьке телебачення запустило новини українською мовою для переселенців

Короткий формат новин під назвою Українські новини почав виходити на телебаченні ta3 щодня з понеділка по п’ятницю о 18.20. Програму транслюватимуть українською мовою зі словацькими субтитрами.

Ці новини розраховані насамперед для громадян України, які зараз знаходять новий дім у Словаччині, пише TASR.

Ta3 Ukrajinske Spravy Clanokw

Йдеться насамперед про сервісну інформацію, яка допоможе їм краще зорієнтуватися та адаптуватися до життя в іншій країні.

При цьому вся інформація буде поступово додаватися на сайт ta3.com в розділ Україна. Там весь сервіс буде відображатися в розширеній версії, а українські новини також будуть в архіві.

Новини для громадян України готуватимуть українські студенти-журналісти, які навчаються в університетах Коменського в Братиславі та Кирила і Мефодія в Трнаві.

Нагадаємо, за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), у Словаччині наразі перебуває 67 тисяч вимушених переселенців з України. Більш ніж половина тих, хто виїхав через війну Росії в Україні, залишаються у Польщі – там зараз перебуває 454 тисячі громадян України.


 

InfoPost.Media

Фото: DAVID DUDUCZ / pravda.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі