fbpx
03 Березня, 2022

Словацьке телебачення запустило новини українською мовою для переселенців

Словацьке телебачення запустило новини українською мовою для переселенців

Короткий формат новин під назвою Українські новини почав виходити на телебаченні ta3 щодня з понеділка по п’ятницю о 18.20. Програму транслюватимуть українською мовою зі словацькими субтитрами.

Ці новини розраховані насамперед для громадян України, які зараз знаходять новий дім у Словаччині, пише TASR.

Ta3 Ukrajinske Spravy Clanokw

Йдеться насамперед про сервісну інформацію, яка допоможе їм краще зорієнтуватися та адаптуватися до життя в іншій країні.

При цьому вся інформація буде поступово додаватися на сайт ta3.com в розділ Україна. Там весь сервіс буде відображатися в розширеній версії, а українські новини також будуть в архіві.

Новини для громадян України готуватимуть українські студенти-журналісти, які навчаються в університетах Коменського в Братиславі та Кирила і Мефодія в Трнаві.

Нагадаємо, за даними Управління Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН), у Словаччині наразі перебуває 67 тисяч вимушених переселенців з України. Більш ніж половина тих, хто виїхав через війну Росії в Україні, залишаються у Польщі – там зараз перебуває 454 тисячі громадян України.

 

InfoPost.Media

Фото: DAVID DUDUCZ / pravda.sk


Що таке Infopost.Media?

Це суспільно-політичне видання, яке розповідає українській аудиторії про національні меншини, а їм – про сучасну Україну. Ціль Infopost.Media – посилити національний діалог та згуртованість, протидіяти дезінформації та маніпуляціям, а також повернути Україну в її рідний дім – вільну спільну мультикультурну Європу.

Коментарі